Koszty i czas dostawy

Koszty dostawy.

0 PLN dla każdego sposobu dostawy, jeżeli wybrana metoda płatności to płatności natychmiastowe PayU lub przelew na konto firmy eloVelo Piotr Pamuła. Przy metodzie płatności za pobraniem, koszt dostawy to 21 PLN (to jedynie rzeczywisty koszt usługi kurierskiej obejmującej: dostawę, pobór zapłaty i przekazanie jej na rachunek bankowy sprzedawcy).

Sposoby dostawy.

Zamówienia złożone w Sklepie eloVelo dostarczane są poprzez:

  1. Firmy kurierskie FedEx lub DPD.
  2. Poczta Polska (Kurier 48).
  3. Paczkomaty InPost 24/7.
  Metody płatności
  PayU / Przelew Za pobraniem
FedEx 0 PLN 21,00 PLN
DPD 0 PLN 21,00 PLN
Poczta Polska 0 PLN brak możliwości
Paczkomaty InPost 0 PLN brak możliwości

Czas dostawy.

Towary zakupione w sklepie eloVelo wysyłane są w najkrótszym możliwym czasie po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przez Państwa płatności lub po zaksięgowaniu wpłaty na firmowym rachunku bankowym. W zależności od wyboru metody płatności, może to nastąpić natychmiast (w wypadku płatności internetowych PayU) lub trwać do najbliższego dnia roboczego następującego po dniu zlecenia płatności (w wypadku przelewu na rachunek bankowy firmy eloVelo Piotr Pamuła). Przy wyborze metody płatności za pobraniem, przygotowanie wysyłki następuje bezzwłocznie po rejestracji zamówienia.

Przekazanie przesyłek firmie kurierskiej następuje każdego dnia roboczego w godzinach 11.00 - 15.00. Wysyłki do Paczkomatów InPost realizowane są 1-2 razy dziennie.

Czas dostawy to zazwyczaj okres od jednego do trzech dni roboczych, natomiast zastrzegamy sobie możliwość maksymalnego terminu dostawy do 30 dni, w wypadku zaistnienia niespodziewanych niezgodności pomiędzy stanami rzeczywistym i systemowym lub w wypadku gdy zamówiony towar ze względów jakościowych nie będzie nadawał się do wysyłki. W takim wypadku obsługa Sklepu eloVelo poinformuje Państwa o wydłużonym terminie dostawy oraz o spodziewanej dacie jej realizacji, dając jednocześnie możliwość wycofania zamówienia (szczegółowo określa to Regulamin).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl