O marce i o produktach

Marka eloVelo.

My, eloVelo. Kochamy rowery. To miłość ortodoksyjna i bezwarunkowa. Są z nami od zawsze, nieprzerwanie od naszych najmłodszych lat. Każdy kolejny i kolejny przejechany kilometr cieszy niezmiennie tak samo. A może nawet bardziej. Wizja kolejnej miejskiej jazdy, szosowego wyścigu czy szaleństw w terenie za każdym razem nas ekscytuje - ekscytuje do tego stopnia, że na chwilę znów można poczuć się dzieckiem, na chwilę znów można poczuć się nieskończenie szczęśliwym.

Rowery to po prostu nasza największa pasja. Staramy się wypełniać nią całe życie. Aby realizować ten cel, postanowiliśmy stworzyć nową markę – markę wszystkich, którzy są tak jak my zakochani w rowerach, dla których stanowią one, jak dla nas, natchnienie i radość. eloVelo to marka, której cechą wyróżniającą jest wyrażanie miłości do jazdy rowerem i rowerowego stylu życia, bez względu na to, czy jest to dla nich sport, rekreacja, codzienny środek komunikacji czy sposób spędzania wolnego czasu z najbliższymi. Marka, która łączy użytkowników różnych typów rowerów, integruje pokolenia.

Seria unikalnych produktów eloVelo symbolizuje wspólną pasję, pozwala ją eksponować, a zarazem gwarantuje zadowolenie z jakości, funkcjonalności i trwałości.

Produkty eloVelo.

Rower to dla nas nie tylko rower - to całe nasze życie. A wszystkie produkty eloVelo to wynik pasji i zaangażowania. W unikalny sposób łączą w sobie walory estetyczne i specyficzną, rowerową funkcjonalność. Cechuje je najwyższa jakość i nowoczesne wzornictwo nawiązujące tematycznie do stylu życia, w które nieodłącznie wpisany jest rower. Za każdy etap produkcji od projektu po dystrybucję gotowych wyrobów odpowiadają nasi sprawdzeni specjaliści.

Cały proces twórczy i wytwórczy odbywa się w Polsce – nasze produkty nie pochodzą spoza kraju, tym bardziej kontynentu i nie są również efektem masowej produkcji. Konstrukcje, zamysły produktów, ich funkcjonalność i przeznaczenie to zawsze nasze własne dzieła. Organizacja dalszego etapu, wytwórczego, skutkuje tym, że każda sztuka to unikalny, niepowtarzalny egzemplarz, precyzyjnie odszyty ręcznie w polskich szwalniach. Wszystkie tkaniny, dodatki, elementy wykończenia i akcesoria pochodzą z Polski – kupując produkt marki eloVelo macie Państwo gwarancję nabycia stuprocentowo polskiego, stworzonego ręcznie produktu.

W wyniku starannej selekcji surowców oraz skrupulatnie nadzorowanym wszystkim etapom powstawania wyrobu, a przede wszystkim ręcznej produkcji, produkty eloVelo charakteryzuje najwyższa, unikalna wręcz jakość oraz staranność i precyzja doboru i wykończenia najmniejszego nawet szczegółu.

Kolory i grafiki umieszczane na odzieży eloVelo to dzieła twórczych, młodych, również zakochanych w rowerowej jeździe, artystów. Trafnie ujmują za pomocą linii i kształtów zamysł i ideę naszej marki.

Całości dopełniają opakowania – oryginalne, jedyne w swoim rodzaju, subtelne i minimalistyczne, które stanowią gwarancję doskonałego wrażenia estetycznego i idealnie nadają się na prezent. Jednocześnie umożliwiają bezpieczne przechowywanie i transport zawartości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl