Zwroty i wymiany

Zwroty.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym eloVelo w terminie czternastu dni kalendarzowych bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin możliwości odstąpienia od umowy kończy się wraz z upływem czternastego dnia od daty wejścia w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik, wskazana przez Państwa, weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy powinni Państwo niniejsze oświadczenie dostarczyć w formie pisemnej na adres:

eloVelo Piotr Pamuła Nieciszów 113, 56-400 Oleśnica,
lub elektronicznej na adres: bok@elovelo.pl.

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu eloVelo w Regulaminie Sklepu. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykorzystania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo zakupiony produkt, prosimy odesłać lub przekazać ją na adres: eloVelo Piotr Pamuła, Nieciszów 113, 56-400 Oleśnica, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Prosimy pamiętać, że odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wzór oświadczenia do pobrania:
https://elovelo.pl/upload/elovelo_odstepienie_od_umowy_sprzedazy_zawartej_na_odleglosc.pdf

W przypadku sprzedaży wysyłkowej zwracamy pieniądze za produkty oraz najmniejszy koszt wysyłki 8zł o ile został poniesiony. Prosimy zachować potwierdzenie nadania.

Wymiany.

W wypadku chęci lub potrzeby wymiany zakupionego produktu, prosimy o kontakt ze Sklepem telefonicznie lub mailowo.

Kontakt telefoniczny: +48 516 666 949 (dni robocze, w godzinach 9 - 16)

Kontakt mailowy: sklep@elovelo.pl

Każdy przypadek wymiany obsługiwany jest indywidualnie, aby przebiegł jak najsprawniej i jak najszybciej, jednak możemy poprosić Państwa o skorzystanie z procedury zwrotu i dokonania ponownego, właściwego zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl